Jennifer Lopez je herečka, módna návrhárka, speváčka, matka a mnoho iného. Je to obrovská hollywoodska hviezda, ktorá má na konte také úspechy, ako málokto. Je dobre známa tým, že nepije alkohol a nefajčí. Ak vás táto veľká hviezda zaujíma, prečítajte si o nej niekoľko zaujímavých faktov.

Foto od wikimedia

Fakt č. 1: Jennifer Lopez je nesmierne obľúbená medzi svojimi fanúšikmi, ale aj časopismi. Časopis For Him Magazine (FHM) ju tri roky po sebe označil za najkrajšiu ženu sveta. Žiadnej inej žene sa to doteraz nepodarilo. Tento titul však dostala aj od známeho časopisu People.

Fakt č. 2: Je to prekvapenie, že žena, ktorej milostný život nie je vôbec dobrý a má na konte už tri rozvody, je fanúšičkou kníh založených na vzťahoch. Možno sa práve v nich snaží nájsť odpovede na jej neúspešný milostný život.

Fakt č. 3: Obaja jej rodičia sú z Portorika. Avšak, Jennifer je v španielčine veľmi slabá a to aj napriek tomu, že ide o jej materinský jazyk.

Fakt č. 4: Hollywoodske celebrity sú známe svojou závislosťou od alkoholu alebo drog. Jennifer je však jednou z mála hviezd, ktorí nepijú ani nefajčia.

Fakt č. 5: Jennifer je jediná osoba v histórii, ktorej sa podarilo dostať svoj hudobný album (JLo) a film (Svadby podľa Mary) naraz na vrchol svetových rebríčkov.

Fakt č. 6: Určite ste sa stretli s tým, že páry, ktoré hrajú vo filme alebo v seriály, sa zvyknú nazývať jedným menom vytvoreným z písmen, ktoré obsahujú ich mená. A kto začal tento trend? Práve Jennifer spolu s Benom Affleckom, ktorých kedysi pomenovali „Bennifer“.

Fakt č. 7: Je známa tým, že takmer vôbec nevie pracovať s počítačom. Sama priznala, že ho sotva dokáže zapnúť a od týchto technológii drží ďalej aj svoje deti.

Fakt č. 8: Je to skvelá športovkyňa. V roku 2008 dokončila triatlon Nautica Malibu za dve hodiny, 23 minút a 28 sekúnd.

Fakt č. 9: Ešte v čase kedy nebola slávna, tancovala pre skupinu New Kids on the Block aj pre Janet Jackson.

Fakt č. 10: Paris Hilton a Mariah Carey nie sú jediné hviezdy, ktoré vydávajú vlastné vône ako na „bežiacom páse“, takou je aj Jennifer. Vydala ich už viac ako 20, a to vrátane jednej vône pre mužov.

Fakt č. 11: Táto všestranne nadaná žena sa orientuje na to, aby dokázala priniesť pozitívne zmeny v systéme zdravotnej starostlivosti, a preto založila spolu so svojou sestrou neziskovú nadáciu pôsobiacu v tejto oblasti.

Fakt č. 12: Jennifer Lopez zmenila Google. V roku 2000 spôsobila na Grammy veľký rozruch kvôli svojim zeleným šatám. V tom čase boli vôbec najvyhľadávanejším pojmom na Google. Nebol k ním však žiaden obrázok a práve preto sa rozhodol Google vytvoriť sekciu Obrázky.

Zdroj: celebrityfunfacts.com, insider.com

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.