Pomaly, ale isto prichádza čas dovoleniek a ak už nechcete čakať ani týždeň dlhšie, nemusíte. Spojené arabské emiráty, presnejšie Ras Al Khaimah sú momentálne dostupné za super cenu. Marjan Island Resort & Spa je 5* komplex, v ktorom strávite 7 dní. Môžete si vybrať či poletíte z Bratislavy, alebo z Budapešti.

Niečo viac o pobyte:

– Tento hotel sa nachádza na umelo vybudovanom ostrove Marjan, ktorý je od letiska v Dubaji vzdialený približne 45 minút jazdy. Pláž je od hotela vzdialená len 250 metrov, je súkromná a s krásnym bielym pieskom.

– Táto cena zahrňuje: letiskové poplatky, letenku, transfer letisko-hotel-letisko, ubytovanie a tiež strava podľa tabuľky, služby českého delegáta, servis cestovnej agentúry. Za ponúkanú sumu sú v cene pobytu iba raňajky.

– Ďalšie služby: tri bazény (jeden vonkajší, dva vnútorné), bazén pre deti, wellness a kúpele, masáže, hammam, parná miestnosť, sauna, jacuzzi. Deti sa taktiež nudiť nebudú, pretože pre nich organizuje klub množstvo aktivít, je tam aj vnútorné a vonkajšie detské ihrisko.

– Vodné športy sú samozrejmosťou – vyskúšajte si potápanie, jazdu na bicykli, rybárčenie, skok padákom, vyhliadkové lety, safari, výlety do okolia, jazdu na ťavách a veľa ďalších aktivít. Nudiť sa nebudete.

– V čase dovolenky sa budú pohybovať teploty okolo 41 stupňov Celzia a teplota vôd bude na úrovni 30 stupňov Celzia.

Veľmi dobré recenzie:

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť