Niektorí ste už ženatí/vydaté a možno vás vaše mužské polovičky požiadali o ruku nejakým špeciálnym spôsobom. Ak ste mali to šťastie, určite na to nikdy nezabudnete. No tých, ktorých to ešte len čaká, možno vás tieto zásnuby určitým spôsobom inšpirujú. To, ako to vymyslel Lawrence Tufnel, to sa často nevidí. Jeho veľmi originálny spôsob požiadania svojej priateľky o ruku prilákal veľkú pozornosť.

29-ročný Lawrence totiž nedávno požiadal o ruku svoju 25-ročnú priateľku Jasmine Robertson a to rovno pod hladinou mora. V čase, keď boli obaja na podvodnej prehliadke Veľkého bariérového útesu v Austrálii. 

Photo by youtube

Chlapík to načasoval tak, že keď bol tento pár na chodníku s výhľadom na útes v Queenslande, Lawrence sa obrátil k priateľke, kľakol si a vytiahol prsteň. Ich potápačský inštruktor pritom držal plagát za budúcim ženíchom s nápisom: „Jasmine Robertson, vydáš sa za mňa?“

Lawrence jej potom ukázal, nech dá palec hore – ak súhlasí a ak nie, nech ho dá dole. Samozrejme, hneď na to žena zdvihla palec hore a prsteň prijala.

Lawrence povedal, že si k svojmu činu vybral práve toto unikátne miesto, pretože pred šiestimi rokmi sa počas ich prvého rande s Jasmine taktiež potápali. „Už sme spolu absolvovali množstvo potápačských akcií, takže keď som sa sa rozhodol pre takýto spôsob zásnub, hneď som vedel, že to bude niečo špeciálne,“ povedal šťastný muž.

„Jasmine netušila, čo sa deje. Jediné, čo som jej povedal bolo, že ideme pod vodu, aby sme videli krásne miesto, akým je tento útes. Vôbec nevedela o všetkom mojom zákulisnom plánovaní.“

Pozrite sa ako to prebiehalo:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.