Pravdepodobnosť, že nájdete na zoznamke lásku svojho života je veľmi malá. Sú však ľudia, ktorým sa to podarilo a dnes prinesieme ich úprimné spovede, ako k tomu došlo.

1. “Mám dokonca dvoch kamarátov, ktorí si našli lásku online. Jeden z nich je už ženatý a druhý má priateľku, s ktorou to vyzerá byť vážne. Takže áno, môže sa to stať, ale musíte mať presné parametre. Je veľmi dôležité byť autentický a úprimný o tom, čo tam hľadáte.”

Zdroj: ScoopWhoop

2. “Moja sesternica našla lásku online. Dnes je zaňho už vydatá. Aj ja som môjho našla online, ale bolo to dávno pred týmto ošiaľom so zoznamkami. Deväť rokov sme randili a vzali sme sa.”

3. “Áno, s bývalým snúbencom sme sa veľmi ľúbili. Poslala som mu super like na Tindri.”

Zdroj: ScoopWhoop

4. “Manželku som našiel na Badoo. Po troch mesiacoch sme sa vzali. Náš syn má dnes rok a budúci marec budeme mať štvrté výročie.”

5. “Asi pred rokom sme mali na zoznamke zhodu a toto leto sa berieme! Bol to prvý muž z online aplikácie, s ktorým som išla von. Po rande sme obaja prosto vedeli, že toto je ono a dnes sme tu šťastní a tešíme sa na našu svadbu.”

Zdroj: ScoopWhoop

6. “Manžela som našla na zoznamke v novembri 2018 a pred dvoma mesiacmi sme sa vzali. To, čo ho odlišovalo od ostatných bolo, že na mňa nič nehral.”

7. “S manželkou sme sa ‘stretli’ online pred 3,5 rokmi. Náš syn bude mať onedlho 2,5 roka. Oni dvaja sú to najlepšie, čo sa mi v živote stalo.”

Zdroj: ScoopWhoop

8. “Snúbenca som našla na online zoznamke. Keď som si ju stiahla, nemala som veľké očakávania. S ním to však bolo príjemné, rozhovory s ním ma bavili, a potom ma zrazu zavolal von. Dnes chodíme von už pomaly dva roky a často sa rozprávame o tom, aké je šťastie, že sme sa spoznali.”

9. “Minulý rok som tam našla môjho priateľa. Som taká vďačná. Obaja sme veľmi šťastní a plánujeme sa vziať.”

Zdroj: ScoopWhoop

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.