V prípade, že hľadáte nejakú zaujímavú ponuku na strávenie dovolenky, máme pre vás jeden tip. Strávte dovolenku v Turecku a ubytovaní budete v 5* Long Beach Resort. Ten sa presnejšie nachádza v Alanya, Türkler. Celý pobyt trvá 8 dní a v cene máte aj letenku. Poletíte z Viedne.

turkey alanya fotografia
Foto od Prinzessin_Lillifee

Viac o pobyte:

– Tento hotel je v časti Incekum, 20 km od centra Alanye a 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi. V tesnej blízkosti sa rozprestiera piesočnatá pláž, na ktorú vedie z areálu hotela podchod.

– Ubytovacie priestory sú jedinečné tým, že tam nájdete 3 vonkajšie bazény, 2 bazény pri krásnych vilkách, 1 vnútorný bazén, 3 detské bazény a až 8 toboganov.

– Na pláži sa budete môcť okúpať v bazéne s morskou vodou a s vodopádom. Dokonca tam nájdete aj tri akvaparky.

– Ďalej tam nájdete detské ihrisko, lunapark, obchodnú zónu, Spa a Beauty centrum, skvelé diskotéky, zmenáreň a iné. Ležadlá, slnečníky a osušky sú poskytované bez poplatku.

– Skvelé športové aktivity pre vás, ale aj pre vaše deti.

– O stravu je postarané na špičkovej úrovni, keďže Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere, diétny bufet, detský bufet, nealkoholické, lokálne alkoholické a niektoré importované alkoholické nápoje, snacky, teplé nápoje, gozleme, zmrzlinu (vo vyhradených hodinách).

Skvelé recenzie:

Počasie:

V čase tejto dovolenky sa budú pohybovať teploty okolo 20 stupňov Celzia.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť