LEGO má na svojom konte už mnoho projektov a už dávno nie je „iba“ detským stavebnicovým kráľom. Od týchto hračiek pre deti prešli najnovšie k sérii umeleckých plagátov na tému popkultúry, ktoré si môžete sami vyskladať a následne zavesiť na stenu. To však nie je všetko.

Nová zostava LEGO Art obsahuje celkom štyri námety, a to Marilyn Monroe, Andyho Warhola, portréty legendárnej skupiny The Beatles, rôzne verzie obleku Iron Man a sadu portrétov postáv zo Star Wars. Ďalšou skvelou vecou je, že každý z týchto obrazov prichádza s vlastnou a jedinečnou zvukovou stopou, ktorú si môžete vypočuť už pri samotnom zostavovaní obrazu.

„LEGO Art je určené pre dospelých, ktorí sú oboznámení s LEGO vesmírom, ale aj pre tých, ktorí nikdy predtým neuvažovali o kúpe LEGA. Dvojrozmerná stavebná platforma sa ľahko ovláda. Navyše s novým štýlom stavebných pokynov a zahrnutým zvukovým doprovodom sa ponoríte do svojich obľúbených postáv,“ tvrdí spoločnosť. Star Wars a Iron Mana spoločnosti MARVEL si vybrali preto, že sú pre LEGO fanúšikov známe. Každý z týchto obrazov vás bude stáť približne 120 dolárov.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.