Lego už nie je určené len pre deti. LEGO v spolupráci so spoločnosťou IndieGooGo, oznámila známa značka hračiek novú súpravu, ktorá bude určená pre dospelých. Zatiaľ čo doteraz chceli rodičia svoje deti zabaviť hračkami, už je tu aj niečo, čo by sa mohlo páčiť práve im.

LEGO tým chce apelovať na dospelých, aby túto hru využívali najmä na odbúravanie stresu. Nová LEGO FORMA je veľmi kreatívnym projektom. Sada obsahuje 294 kusov modelu Koi ryby. Nie je to však také jednoduché. Stavba obsahuje napr. prevodový systém, ktorý musíte poskladať, aby ste spustili simuláciu plávania. A taktiež musíte poskladať celú konštrukciu ryby vrátane jej kože.

Podľa oficiálneho vyhlásenia organizácie LEGO: „V nadchádzajúcom roku sa plánuje prevádzka prvých pilotov rôznych formátov, aby sa k nám akoby vrátili nové nápady a aby sme dostali spätnú väzbu od zákazníkov v reálnom čase. “

Modely sú zároveň dostatočne malé na to, aby sa stali roztomilými doplnkami každej miestnosti v dome. „Chceme pomôcť dospelým znovuobjaviť radosť z budovania, ktorou deti prekypujú a takto môžu naplno prebudiť svoju predstavivosť.“

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.