Lekár ohromil ľudí po tom, čo sa podelil o to, aký veľký nádor odstránil mužovi z tváre nezištne. Jeho veľkosť bola naozaj ohromná a rovnala sa menšiemu melónu. Charles navštívil doktora Gravesa po tom, čo mu opuchla ľavá dolná časť tváre. Návšteva tohto odborníka potom odhalila, že ide o nádor, ktorý bolo treba hneď odstrániť.

Nebol to však len hocijaký nádor, ale ukázalo sa, že išlo o jeden z vôbec najväčších tvárových nádorov na svete. „Je neuveriteľné, že hmota za necelý rok prerástla až do veľkosti menšieho melónu,“ povedal doktor Graves. Aj keď nádor nespôsoboval chlapíkovi bolesť, tak predsa len ho ovplyvňoval v každodennom živote a bolo potrebné ho odstrániť. Chirurg teda neváhal a nádor okamžite chirurgicky odstránil.

Operácia napokon prebehla bez problémov a doktor Graves zdieľal neuveriteľné fotografie pred a po zákroku. Samotný lekár zdieľal video aj na TikToku a získalo si obrovskú pozornosť ľudí, ktorí okamžite začali reagovať. Páčilo sa im aj to, že chirurg odstránil chlapíkovi tento nádor úplne zadarmo. Dr. Graves je známy tým, že zdieľa rôzne príbehy zo svojho každodenného lekárskeho života s viac ako 2,6 miliónmi fanúšikmi na TikToku.

Zdroj

Foto: TikTok

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.