Tyler Wesley je mladý muž, ktorého výhliadky do budúcna boli podľa lekárov veľmi smutné. Tí totiž tvrdili, že šanca, že Tyler ešte niekedy bude chodiť, je 1%. On sa však nikdy nevzdal a každý deň robil všetko preto, aby sa znovu postavil na vlastné nohy. A vyplatilo sa, pretože už stihol urobiť prvé kroky.

Mladý muž je známy tým, že sa o svoj život a rôzne výzvy, ktorým musí neustále čeliť, delí na sociálnych sieťach. Jeho najnovší tweet, v ktorom je vidieť ako robí Tyler svoje prvé kroky, inšpiroval už mnoho ľudí. Príspevok sa totiž veľmi rýchlo rozšíril a stal sa z neho virál. „Pred 9 rokmi som dostal 1% šancu, že budem chodiť,“ napísal chlapík k svojmu videu. Ľudia sú skutočne nadšení z toho, čo tento nezlomný muž dokázal.

Osud sa s Tylerom nemaznal a pred spomínanými 9 rokmi bol účastníkom nehody, ktorá ho pripútala k invalidnému vozíku. 12 rokov pred nehodou dokonca hral futbal, no odrazu prišiel tento zlom a nebol schopný pohnúť jediným svalom v tele. „Ležal som bezmocne na strane spolujazdca a bol som celý čas pri vedomí. Videl som ako šofér pomaly odchádza,“ opísal nehodu, ktorú zažil. Tyler však dodal, že verí, že stále môže žiť svoj život naplno a venuje sa aj šíreniu pozitívnej energie na sociálnych sieťach.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.