Uprostred najnebezpečnejších požiarov v histórii Kalifornie sa objavujú príbehy neuveriteľnej statočnosti a hrdinstva. Jeden taký príbeh sa stal aj v nemocnici v zničenom meste Paradise, kde zdravotníci, lekári a zdravotné sestry ošetrovali pacientov na parkovisku, pretože oheň pohltil nemocnicu.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Jeden zo zdravotníkov a zároveň hrdina – Allyn Pierce, stratil kvôli požiarom svoj dom aj pracovisko počas toho, ako zachraňoval iných ľudí. Jeho nákladné vozidlo – Toyota Tundra, ktoré používal pri evakuácii, je takisto ťažko poškodená ohňom. Allan sa rozhodol, že fotografiu zničenej Toyoty zdieľa na sociálnych sieťach, aby takto pochválil aj výrobcov. Síce je značne poškodená, zniesla toho naozaj veľa a navyše zachránila aj Allanov život.

Photo by boredpanda

Nie je to síce nič výnimočné, no pozrite sa, ako jeho automobil po požiare vyzeral. Je to v skutku viac, než zaujímavé.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.