Letecká spoločnosť v USA ponúka lety zadarmo. V Spojených štátoch žije v súčasnosti 9 863 ľudí s krstným menom “Valentín” a ďalších 45 907 ľudí ho majú ako priezvisko. Letecká spoločnosť WOW air najnovšie ponúka nositeľom tohto mena od 1. februára bezplatné letenky. Bezplatnú leteckú dopravu môžu využiť tí, ktorí majú krstné meno alebo priezvisko “Valentín” a zadarmo budú môcť odletieť zo štyroch amerických miest priamo na Island.

Foto od youtube

“Na Islande existuje nekonečný zoznam romantických aktivít určených pre zaľúbené páry,” uviedla vo vyhlásení letecká spoločnosť. “Či už ide o severské svetlá, alebo krásne pamiatky v Reykjavíku, možnosti sú skutočne neobmedzené.”

Aj keď je to jedinečná a presvedčivá ponuka, sú tam predsa len nejaké obmedzenia. Po prvé, lístok je len pre jednu osobu a pokryje iba náklady na jednosmerný lístok. Avšak, ako poznamenal Thrillist, táto ponuka aj tak pomôže ušetriť cestujúcim 100 až 400 dolárov. Ponuka platí len pre rezervácie uskutočnené do 14. februára 2019. Táto letecká spoločnosť však aj mimo tejto jedinečnej ponuky má k dispozícii veľmi lacné letenky. A do miest ako Londýn, Dublin, Berlín či Frankfurt nájdu cestujúci letenku aj za cenu iba 99 amerických dolárov.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť