New York, New York alebo mesto stratených Anjelov?  Teraz ho môžeš zažiť už od 229 EUR ! Vzhľadom na destinácie akými sú New York a Los Angeles ide naozaj o zaujímavú a o to viac limitovanú ponuku.   Za trochu vyššiu cenu sa  do týchto miest dostaneš aj v máji ale ani vianočná atmosféra ala Sám Doma stojí za zváženie pre kúpu týchto lacných leteniek .

Ak chcete jedno z týchto miest navštíviť určite vám radime nečakať ! Takéto ponuky sú väčšinou vypredané ihneď .

Ubytovanie

Ubytovanie v oboch mestách vám odporúčame riešiť v dostatočnom predstihu, ideálne ihneď po rezervácií leteniek. Využite známe služby ako Booking.com či AirBnB.

Čo robiť v New Yorku?

Na “ veľké jablko“ sa pripravte naozaj dôsledne kedže ide o mesto, ktoré má čo ponúknuť po kultúrnej , gastronomickej a vlastne na svete nie je už veľa miest, ktoré by sa vyrovnali New York City .

Čo robiť v Los Angeles ?

LA je mesto celebrít, navštívite Hollywood Universal Studios, prejdite sa po chodníku slávy alebo si dajte „chill“ na pláži. Nebudeme sa zbytočne rozpisovať tento článok je predsa o super akciovej ponuke leteniek. Viac vám povieme v cestovateľskom sprievodcovi, ktorý pre vás určite vypracujeme kedže sme tieto letenky kúpili aj my !

New York fotografia

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.