Zimné obdobie je v plnom prúde aj keď to tak vonku v niektorých častiach Slovenska príliš nevyzerá. Každopádne rukavice patria k zime a mnohí ich majú radi. Avšak, ak chcete nosiť nielen funkčné rukavice, ale mať ich naozaj aj ako krásny módny doplnok, tak určite vás inšpiruje tvorba Natalije z Litvy.

Svoje prvé rukavice vyšila pred 7 rokmi a odvtedy ju to tak chytilo, že s tvorbou pokračuje. „Rada navrhujem nositeľné doplnky, praktické, ale aj jedinečné a štýlové zároveň. Najväčšou inšpiráciou je príroda – veľa farieb a tvarov, každý deň niečo iné, pretože všetko okolo nás sa neustále mení,“ povedala Natalija. Dodala, že častokrát si len vyjde z domu, kde vidí kvitnúce kvety a potom, čo sa vráti domov, ich okamžite vyšije na rukavice.

Dĺžka tvorby samotného dizajnu rukavíc sa výrazne líši. „Niekedy vytvorím nový dizajn rukavíc rýchlo, v priebehu pár dní. Inokedy mi to však trvá týždne až mesiace,“ dodala šikovná žena. Je tiež rada, že svojou tvorbou dokáže potešiť ľudí a zdvihnúť im náladu.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.