Hosťom nedeľnej diskusnej relácie V politike na Ta3 bol minister financií Igor Matovič. V relácii priznal, že predĺženie lockdownu o ďalšie dva týždne je reálne. „O predĺžení lockdownu rozhoduje vláda. Je to jej názor, ale ja ho tiež zdieľam. Myslím si, že lockdown sa predĺži do Vianoc,“ povedal Matovič, ktorý neodporúča ani to, aby sa ľudia stretávali počas sviatkov. To, že zrejme potrvá lockdown dlhšie, naznačil aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský v rozhovore pre Denník N.

Minister financií sa v diskusnej relácii V politike vyjadril aj k téme ministrov zdravotníctva. Matovič neskrýva svoj názor, že Marek Krajčí bol podľa neho lepším šéfom rezortu zdravotníctva. Prácu súčasného ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského okomentoval v relácii slovami: „Robí, čo môže, ale Marek Krajčí bol lepším ministrom!

Aj keď vyjadril Matovič nespokojnosť s výkonom funkcie Lengvarského, skonštatoval, že určite by nesúhlasil s momentálnou výmenou ministrov zdravotníctva, nakoľko zažívame na Slovensku vrchol tretej vlny pandémie

Zdroj: Ta3

Podľa Igora Matoviča bolo veľkou chybou aj to, že školy zostali otvorené. „SaS so zatvorením nesúhlasila, bola to veľká chyba,“ uviedol Matovič v diskusnej relácii V politike na Ta3. Ide vraj o pohŕdanie odborníkmi, čo v tejto situácii podľa Matoviča nemá miesto. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.