Na duchov buď veríte alebo nie, nič medzi tým nie je. Tento vášnivý lovec duchov patrí do prvej skupiny a aktívne vyhľadáva miznúce postavy. A keď skúmal zničenú budovu, zbadal strašidelnú siluetu dieťaťa.

Hasan Bar Bar pochádza z Jordánska a veľmi často vyhľadáva opustené budovy v nádeji, že uvidí duchov alebo iné nadprirodzené veci. A na jednom prieskume sa mu skutočne podarilo to, po čom tak túžil. Keď bol v opustenej budove, odkiaľ naživo vysielal, na druhej strane miestnosti sa odrazu zjavila silueta detskej postavy.

Keď to Hasan zbadal a postava začala miznúť rozbehol sa za ňou, aby zachytil ďalšie zábery, no bezvýsledne. Postava totiž za ten čas zmizla. Zatiaľ čo niektorí verili v prítomnosť ducha a zľakli sa, tak iní začali chlapíka obviňovať z manipulácie a upravovania videí. Avšak, treba dodať, že Hasan vysiela vždy naživo.

Niektorí si však aj tak myslia, že ide o podvod a Hasan si iba najal nejakého chlapca, ktorý si v budove zahral ducha a potom sa znovu ukryl, keď sa za ním rozbehol.

Môžete si pozrieť aj jeho video:

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.