Lovec z Austrálie odišiel s dierou v nohe a ďalšou veľkou ranou pod jeho zadkom z lovu. Zranil ho byvol, ktorého napokon zastrelil. Chris McSherry bol na love v Port Bradshaw, kde objavil toto zviera a okamžite naň vystrelil dva šípy. To, čo nasledovalo však nečakal ani vo sne.

, Lovec sa vrátil z lovenia s ťažkými zraneniami. Spôsobil mu ich byvol, ktorého zavraždil35-ročný muž byvola po zasiahnutí začal nasledovať a počas toho na neho ešte viackrát vystrelil. Keď si myslel, že ho zabil, tak byvol sa zrazu objavil a Chrisa dvakrát nabral rohami. V rozhovore pre NT News Chris následne povedal: “Podarilo sa mi otočiť sa a dostať sa ďalej od neho, zatiaľ čo on sa prevrátil na chrbát. Následne má však začal tlačiť svojimi rohami pred sebou. Vtedy som spadol na zem a zasunul do mňa rohy. Zdvihol ma za pravú nohu a odhodil asi tri metre,” opísal incident tento chlapík. Krátko na to zviera skonalo.

, Lovec sa vrátil z lovenia s ťažkými zraneniami. Spôsobil mu ich byvol, ktorého zavraždilChris sa ponáhľal do nemocnice, no následne ho odtiaľ letecky previezli do inej nemocnice, kde okamžite podstúpil operáciu. “Byvol na mne zanechal dosť vážne zranenia, nad kolenom mám veľkú dieru a pod zadkom mám 20 centimetrov dlhú ranu,” povedal chlapík. Jeho partnerka Elise ďakovala na Facebooku ľuďom za podporu. Pokiaľ ide o Chrisa, tak ten napriek tomu, že si bol príliš dobre vedomý toho ako blízko bol k ešte oveľa horšiemu osudu, tak už stihol naznačiť, že bude loviť aj naďalej.

, Lovec sa vrátil z lovenia s ťažkými zraneniami. Spôsobil mu ich byvol, ktorého zavraždil

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.