Používateľ Twitteru Mike Parker nedávno zdieľal podivnú fotografiu, ktorá ukazuje železnicu pokrytú kukuricou. Minulý týždeň si všimol, že vedľa jeho domu v Crystal, Minnesota je dlhý úsek koľajníc plný tohto pokrmu. Zdalo sa, že Parker bol jedným z prvých, ktorý zaznamenal tento čudný pohľad, pričom nebolo vidieť ani žiadne zviera, ktoré by si na nej pochutnávalo.

Fotografia rýchlo obletela sociálne siete. Ľudia okamžite spozorovali podobnosť kukuričnej cesty so žltou cestou Čarodejníka z krajiny Oz. Očarení týmto podivným výhľadom mnohí začali špekulovať, či je fotografia vôbec skutočná. Čo v nich vyvolávalo pocit podozrenia je najmä to, že kukurica vyzerala byť umiestnená v koľaji príliš dokonale a pri prechádzaní vlakmi zostala absolútne neporušená.

Miestne médiá však napokon potvrdili, že na svedomí to má vlak, ktorý tadiaľ prechádzal a zanechal úsek dlhý vyše pol kilometra pokrytý kukuricou. Miestni obyvatelia začali ku koľajniciam prichádzať, aby sa sami presvedčili o tom, či je to skutočná kukurica a veru aj bola. Jeden z nich, Adam Belz uverejnil video ukazujúce tento zvláštny úkaz zblízka.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.