Samozrejme, že každé dieťa je krásne. Ale táto iba päťročná Jare z Nigérie, dostala ľudí na internete do úžasu kvôli jej ohromujúcemu vzhľadu. Ľudia ju okamžite korunovali za najkrajšie dievča na svete. Jej fotografie dostali ľudí do šialenstva. Dievčina vyniká najmä hladkou pokožkou, krásnymi očami a luxusnými vlasmi.

Jare sa stala tak trochu slávnou vďaka fotografovi menom Mofe Bamuyiwa, ktorý ju fotografoval a zdieľal tri jej portréty na sociálnych sieťach v rámci jedného projektu. A k nemu napísal: „Ó, áno, je to človek! Ale je tiež anjelom! JARE. “

Aj keď Jare nie je profesionálnou modelkou, je zrejmé, že by ňou kľudne mohla byť. Fotografovi sa podarilo presvedčiť jej matku, aby dievčatku vytvorila účet na Instagrame. Zdieľa tam fotografie aj jej troch krásnych sestier. Ich účet má už teraz vyše 30 tisíc sledovateľov. 

Iná dievčina, 8-ročná Anna Pavaga, získala titul najkrajšieho dievčatka v decembri po tom, čo úspešne odštartovala svoju kariéru modelky už ako 3-ročná. Niektorým ľuďom sa to však nepáči, pretože podľa nich nie je správne zdieľať fotografie takto mladých dievčat na internete. Samozrejme, že je to vec názoru, no krásu tohto dieťaťa nemôže poprieť nikto. Dostala jej do vienka toľko, že chtiac či nechtiac, ju rozdáva naokolo.

Ak chcete sledovať túto malú krásku, môžete to urobiť na tomto Instagrame.

Túto 5-ročnú Jare označili ľudia za najkrajšie dievča na svete:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

A toto sú jej tri sestry:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.