Tetovanie je dnes veľmi obľúbené a keďže je to na celý život, tak je niekedy skutočne náročné vybrať si to správne. V skutočnosti to všetko zväčša začína od hodín strávených prehľadávaním nápadov a obťažovaním vašich priateľov či známych nekonečnými otázkami o tom, čo si o danom obrázku alebo texte myslia.

Pravdou je, že naša láska k atramentu nikdy nebola taká veľká. Nedávna štúdia ukázala, že až 30% Američanov má aspoň jedno tetovanie, čo je päťkrát viac ako to bolo pred ôsmimi rokmi. A platí to určite aj pre iné krajiny. Keďže tu máme takú situáciu akú máme, tak mnoho ľudí sa ňou doslova inšpirovalo aj pri tomto. V Covid-19 si našli inšpiráciu pre svoju ozdobu tela. Ako vyzerajú tetovania s týmto námetom si môžete pozrieť na fotografiách. Sú skutočne vydarené. Na terajší vírus sa nikdy nezabudne a niektorí ľudia si ho ponesú už aj na koži.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.