O fotografiách upravených vo photoshope si každý myslí svoje, no aj s týmto programom je potrebné vedieť pracovať, skutočne to nie je nič jednoduché, ak chcete mať kvalitné fotografie. Avšak grafik Karan Acharya dokazuje, že úprava fotografií môže byť sama o sebe umeleckou formou.

Tento šikovný chlapík žije v Bangalore a svoju tvorbu zdieľa s fanúšikmi na Instagrame. Najviac sa však preslávil až potom, čo zverejnil zmyselnú úpravu fotografie malého chlapca a vtedy zostali všetci bez reči. Okamžite dostal tisíce žiadostí od ľudí, ktorí si pýtali úpravu svojich vlastných každodenných fotografií. A Karan túto výzvu prijal. Definitívne sa preslávil v roku 2015 a dnes je to skúsený grafický dizajnér, ktorý pracuje ako kreatívny riaditeľ spoločnosti Paridhi Media Works.

A takto vyzerá jeho práca:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.