Káva je pre väčšinu ľudí životabudič. Ráno si ju pripravujete ešte často zaspatí, napoly zavretými očami. Určite to posledné, čo vás v tej chvíli zaujíma je, či vyzerá dobre. Avšak, aj s pomocou kávy je možné tvoriť. Existujú profesionálni baristi, ktorí ovládajúci umenie prípravy kávy. Techniky tvarovania a nalievania mlieka sú ich každodennou činnosťou a tí bežní milovníci kávy sa len prizerajú tomuto umeniu, pričom veľmi radi si ho doprajú.

Dnes sa však pozrieme na bežných ľudí, ktorí našli v tomto nápoji obraz len úplnou náhodou. A ako to vyzerá, keď človek nájde nezvyčajný odkaz v káve alebo v rozliatej káve?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.