Zrodil sa zrejme nový Usain Bolt a má iba 7 rokov. Video z behu Rudolpha ‚Blaze‘ Ingrama sa objavilo na internete a dokazuje, že chlapec z Floridy prebehol 100 metrov len za neuveriteľných 13,48 sekúnd! Rudolph prvýkrát očaril svet už pred šiestimi mesiacmi, keď video malého chlapca zdieľala hviezda NBA LeBron James.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Chlapec začal s tréningami vo svojich 4 rokoch. Momentálne drží vo svojej vekovej kategórii v USA rekord na trati dlhej 100 metrov. V posledných dvoch súťažiach získal na národných majstrovstvách 36 medailí, a to vrátane 20 zlatých. 60 metrov dlhú trať zabehol za 8,69 a 100-metrovú už za spomínaných 13,48 sekúnd.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Svoje zručnosti však vie zúročiť aj ako futbalista. Momentálne hrá americký futbal za starších chlapcov v tíme Tampa Ravens. „Dôrazne pracujem na tom, aby som pomohol svojim spoluhráčom najlepšie, ako viem. Chcem im ukázať, že musíme dať do toho všetko, čo máme,“ povedal Rudolph. Rovnako ako každý rodič, aj jeho otec dbá na to, aby jeho syn mal dobré výsledky vo všetkých oblastiach života – vrátane školy a tento mladý športovec ani v tomto smere nesklamal. Má totiž skvelé známky a jeho otec sa vyjadril, že pracuje tvrdo nie len na tréningoch, ale aj v škole.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Chlapec má výborné podmienky pre svoj rozvoj, pretože jeho otec je futbalový tréner, takže aj v tomto smere má výraznú podporu. „Je superstar pre všetkých ostatných. Je to moje dieťa. Som jeho manažér, kameraman, tréner, aj osobný šofér,“ povedal na adresu svojho syna. Jimmy Watson, trenér tímu povedal, že silná pracovná etika mladého futbalového hráča inšpirovala aj ostatných jeho spoluhráčov.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.