Mačky a psi sú známi tým, že spolu dobre nevychádzajú. Vždy sa však nájdu aj výnimky a takou je aj tento roztomilý psík. Raylan sa nedávno stal hviezdou vďaka videu, ktoré ukazuje jeho starostlivosť o malé mačiatka. Na videu vidieť aký milý a príjemný môže byť vzťah medzi mačkou a psom.

Raylan je doslova rodič mnohých mačiek, keďže sa o nich ukážkovo stará až kým si nenájdu nový milujúci domov. Všetko sú to mačiatka, ktoré buď stratili mamičky, alebo ich majitelia vyhodili. „Raylan je veľmi šikovný pes, ktorý túži po každom dobrodružstve. Zistil som, že sa mu páčia mačky v čase, keď sme priviedli domov prvé mačiatko. Okamžite sa s ním chcel hrať a bol k nemu tak jemný a trpezlivý,“ povedal majiteľ psíka. Za posledných 9 rokov sa Raylan postaral o viac ako 60 mačiek. „Neustále ich umýva, často sa s nimi hrá a nosí ich,“ vysvetlil majiteľ psíka. Tento útulok je tak výnimočný svojim dobrovoľníkom v pozícii opatrovateľa, ktorým je tento krásny psík.

A ako vyzerá láska medzi mačiatkami a Raylanom si už pozrite na nasledujúcich záberoch:

A tu už je spomínané video:

View this post on Instagram

These little kittens have been here for less than 24 hours and already think that Raylan is their mother. They follow him around like little ducklings and SCREAM if he’s not paying attention to them. Raylan’s actually not fond of the screaming, but he loves keeping them clean and helping when they make a mess eating 😉 . . . #mamadog #fosterkittens #adorablekittens #fosteringsaveslives #adoptdontshop #cuteanimals #rescuepet #tabbycat #animaloddcouples #interspeciesfriendship #catsanddogs #cutenessoverload . . This content is exclusively managed by Caters News Agency. To license or use in a commercial player please contact licensing@catersnews.com or call +44 (0)121 616 1100 / +1 646 380 1615

A post shared by Raylan the Dog (@raylan_the_dog) on

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.