Tento svet je plný prekvapení a rôznych anomálii, ktoré nás neprestanú prekvapovať. Veď to možno aj sami dobre poznáte. Zrejme ste už zažili situáciu, kedy ste boli prekvapení a neverili vlastným očiam. Niečo podobné sa stalo aj americkej rodine. Mačiatko sa totiž narodilo s dvoma tvárami.

Toto vzácne stvorenie má 4 oči, 2 nosy a 2 ústa. Avšak, napriek všetkému je to mimoriadne zaujímavé stvorenie. Táto mačka sa narodila matke spolu s ďalšími 6 mačiatkami. Netrvalo dlho a rodina si rýchlo všimla, že nie je to obyčajná mačka, ale je iná. A preto, že má dve tváre, tak mačiatku dali dve mená, a to Biscuit a Gravy. Je naozaj zvláštne pozorovať, že mačka dokáže jednou papuľou mňaučať, zatiaľ čo tou druhou jesť. Majitelia mačky prezradili, že hneď potom ako zverejnili jej fotografie, tak ich príspevok sa stal virálnym a ľudí veľmi zaujal.

Nuž, ale majiteľom mačiatka neostáva nič iné ako sa pripraviť na najhoršie. Mačka totiž dlho žiť nebude. Bohužiaľ, ide o stav, ktorý jej to nedovolí. Mačky narodené s dvomi tvárami sú známe ako Janus, sú teda pomenované po rímskom Bohovi s dvoma tvárami. Nádej síce umiera posledná, no doteraz nie sú známe prípady, žeby takéto stvorenia prežili dlhšie ako jeden deň. Dobrou správou je aspoň to, že sa o ňu stará milujúca rodina a snažia sa aspoň o to, aby sa mačiatko cítilo počas svojho krátkeho života dobre.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.