Máloktorý majiteľ domáceho miláčika berie svoje zvieratko na dlhšie výlety. A ak aj áno, tak zväčša ide o psíkov. Čo sa týka mačiek, tie majú väčšiu smolu, no vždy sa nájde aspoň pár takých jedincov, ktorým nevadí zobrať štvornohého tvora so sebou na rôzne dobrodružstvá. A svoje o tom vie táto mačka menom Cathode. 

Z útulku si ju vzal Rémy Vicariny pred 6 rokmi a odvtedy mu robí spoločnosť na jeho cestách. Cathode môžu závidieť aj ľudia. Vyskúšala si už cyklistiku, zoskok padákom či horolezectvo a mnoho iného. Toľko zážitkov, ktoré už tento domáci miláčik má, nemá množstvo ľudí. „Cathode som zachránil z útulku, keď mala 6 mesiacov. Hľadal som si spoločníka, ktorý by so mnou zdieľal moje dobrodružstvá,“ povedal Rémy.

Dodal, že mačka je veľmi roztomilá, poslušná, zvedavá a trochu bojazlivá. Rémymu však dôveruje a zdieľa s ním akékoľvek športy, dokonca s ním jazdí aj na motorke. „Cathode má najradšej bicykel, vyhovuje jej rýchlosť,“ povedal. Na otázku čo ešte plánujú odpovedal: „Prežili sme si toho už veľa. Dúfam, že takto v dvojici absolvujeme ešte veľa dobrodružstiev. Chcel by som však absolvovať dlhý výlet na bicykli naprieč Európou“. Nuž, ich život je skutočne veľmi zaujímavý, čo dokazujú vydarené zábery. 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.