Modelka pobúrila ľudí na internete potom, čo zdieľala fotografiu jej mačky s tetovaním. Elena Ivanickaya si vyslúžila vlnu kritiky za fotografiu jej mačky Yashy, ktorej na hruď vytetovala egyptského Boha Anubisa. Žena povedala, že zvieraťu bola pred zákrokom riadne podaná anestéza.

Niektorým ľuďom to ako ospravedlnenie nestačilo a Elenu dokonca obvinili z týrania zvierat. Táto dvojica však upútala pozornosť ľudí už v roku 2017, kedy majiteľka mačky písala, že Yasha má lepší život ako mnohí ľudia a nie je teda dôvod na akékoľvek obavy. „Yashy nikdy nebolo ublížené, žije luxusným životom. Má sa lepšie ako mnohí z vás. Možno je to pre vás peklo, no pre ňu určite nie,“ napísala Elena.

Následne sa vyjadrila aj k samotnému tetovaniu. Počas celého procesu bol údajne prítomný veterinár, ktorý na všetko dohliadal. „S mačkou sa zaobchádza iba s láskou a starostlivosťou,“ dodala majiteľka na svoju obhajobu. Čo sa týka zotavenia, tak Yasha sa po zákroku podľa slov Eleny cítila dobre a správala sa presne tak ako predtým.

Polícia sa ešte počas prvej medializácie vyjadrila, že prípad riadne vyšetrí. „Ak zistíme, že zviera bolo mučené, tak začneme trestné stíhanie,“ povedala v tej dobe hovorkyňa polície. K tomu však napokon nedošlo, preto sa zdá, že všetko prebehlo v poriadku a žena naďalej zdieľa fotografie mačky na Instagrame.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.