Chcete zažiť predvianočný Madrid či Rím na vlastnej koži? Takúto jedinečnú šancu nebudete mať každý deň. Mimoriadne ceny leteniek vypustila do sveta nízkonákladová írska spoločnosť. V prípade záujmu sa musíte poponáhľať.

madrid christmas fotografia
Foto od profesorxproyect

Zažijete nezabudnuteľný predvianočný čas a nalaďte sa na Vianoce v mestách ako Madrid či Rím len za cenu spiatočných leteniek 10€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť do Ríma v termíne od 6.12. – 13.12.2018. Viac na ryanair.

Do Madridu môžete odletieť za túto cenu v termíne od 5.12. – 11.12.2018. Viac na ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Madrid pred Vianocami:

– Najkrajšie vianočné trhy nájdete na hlavnom námestí Plaza Mayor.

– Ak chcete kúpiť aj nejaké darčeky, zájdite na ulice Puerta del Sol, Gran vía, Plaza Mayor a Callao, kde nájdete všetko.

– Madrid je síce slnečná destinácia, no na Vianoce ožíva a má tú správnu vianočnú atmosféru. Lemujú ho svetlá, sú tam kultúrne a zábavné podujatia a úžasné už spomínané trhy.

– Ak chcete nasať ešte viac z atmosféry, nasadnite na tzv. Vianočný autobus, ktorí vás odvezie hlavnými ulicami centra.

madrid christmas fotografia
Foto od priittammets

Prečo Rím:

– Rím je nádherné mesto po celý rok, no v predvianočnom termíne ožíva taktiež jedinečnou atmosférou.

– Pamiatky ako Forum Romanum, Koloseum, obľúbené námestie Piazza Navona či Panteón sú miesta, ktoré sa oplatí vidieť. Tobôž v zime.

– Nájdete tam však toho toľko, že nebudete vedieť, kam skôr zájsť.

christmas roma fotografia
Foto od Flavia_FF

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov pred návštevou týchto miest:

Ak sa chystáte navštíviť toto mesto, rozhodne vám pomôže náš sprievodca, kde nájdete rôzne tipy od toho, kde sa ubytovať, čo navštíviť, akú dopravu použiť alebo čo rozhodne ochutnať. Toto všetko a ešte o čosi viac nájdete na tomto odkaze. A ak sa vyberiete do Ríma, všetko potrebné nájdete na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.