Mafián bol dlhšiu dobu na úteku pred políciou, no odhalila ho jeho záľuba. Člen obrovskej mafiánskej skupiny Marc Feren Biart strávil na úteku až 7 rokov. Pátrali po ňom kvôli nelegálnemu obchodu s kokaínom v Holandsku.

53-ročný muž bol zatknutý políciou v meste Boca Chica v Dominikánskej republike a vydaný do Talianska. Jeho zadržanie polícia oficiálne potvrdila. Vystopovali ho vďaka youtube kanálu o varení, ktorý viedol spolu so svojou manželkou. Tvár na videách síce neukazoval, no polícia ho spoznala podľa tetovaní na tele.

Bol členom skupiny Ndrangheta, ktorá je jednou z najsilnejších zločineckých skupín na svete. Odhaduje sa, že po celom svete sa nachádza približne jej 20 000 členov. Ročne dokážu vyprodukovať až 50 miliárd eur a väčšina týchto peňazí pochádza z obchodovania s kokaínom.

 

Zdroj

Foto: youtube

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.