Pre mnohých ľudí trvá vybudovanie si cvičebných návykov dlhý čas. Ak už sa do toho dostanete, tak to ide a stane sa to bežná rutina. Avšak, tieto dni a zatvorené fitnes centra neprospievajú cvičiacim ľuďom navyknutých cvičiť v takom prostredí. Mnohí totiž tvrdia, že nájsť motiváciu cvičiť doma je mimoriadne ťažké. A tento majiteľ fitnes centra to dobre vie, preto našiel riešenie.

Foto od Facebook

Veľkorysý chlapík zo štátu Illinois to predvídal a podieľal sa na tom, aby jeho zákazníci zostali aktívni a plnili svoje kondičné ciele aj napriek momentálnej situácii. Drew Whitted, majiteľ Be Strong Gym v meste Bloomington, povolil svojim členom bezplatne používať jeho cvičebné vybavenie doma, ktoré má hodnotu viac ako 40 000 dolárov. Povedal, že nechce, aby ľudia vymeškávali svoje cvičenia a je potešený, keď vidí, ako to spája rodiny. „Teraz vidím celú rodinu, ako aj vďaka nášmu úsiliu prechádza cez tieto ťažké časy. Robíme tréningy spolu, spájame sa, stávame sa zdravšími a ako rodinná jednotka sme šťastnejšími,“ povedal chlapík.

Jeho ponuku využilo až približne 80 členov. Majiteľ a cvičiteľ v jednom organizuje spoločné cvičenia každý deň. Sľúbil, že zaplatí všetkých svojich 8 zamestnancov a ponúkol členom vstup do fitnes centra po skončení karantény na mesiac zadarmo. Jedna z členiek tohto fitnes centra, Paulette Cocco, bola šokovaná veľkorysosťou samotného majiteľa: „Len nedávno vynaložil veľa peňazí na nové vybavenie. Myslím, že je naozaj krásne a je to z jeho strany veľká obeť“. Dodala, že mu osobne zaplatí členstvo za mesiac, kedy musel fitnes centrum zatvoriť. Drew sa vyjadril, že nemá žiadny strach o to, aby sa zariadenie nevrátilo do jeho fitnes centra a svojim zákazníkom plne dôveruje. On a aj ľudia sa už nevedia dočkať opätovného otvorenia telocvične.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.