tava

Možno by ste to o ťavách nepovedali ale vedia byť naozaj agresívne. Nedávny prípad z Radžastanu, ktorý sa nachádza na svere Indií vcelku šokoval .

Dedinčan menom Urjaram nechal svoju ťavu deň priviazanú na pálivom slnku s tým, že sa nemohla vôbec pohnúť. Keď si to večer uvedomil a šiel ťavu odviazať tá ho v záchvate agresie uhryzla do krku a následne oddelila krk od hlavy.  

Po tom, čo svojho majiteľa usmrtila po ňom ešte niekoľko minút dupala a trhala na kusy – Informoval portál India Times na základe výpovede očitých svedkov. Aby sa ťava ukľudnila muselo zakročiť 25 dedinčanov, ktorým trvalo až 6 hodín kým ťavu nadobro ukľudnili.  Aj keď sa nestáva často aby ťava napadla človeka, vedia byť ich útoky často fatálne a agresívne.

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.