Ak sa povie slovo „jazero“, aké sú prvé tri slová, ktoré vám napadnú? Možno ste povedali niečo ako „modré“, „voda“ či „mokré“, čo je úplne prirodzené, pretože jazerá sú plné vody, ktorá má tieto vlastnosti. Niektorým developérom v Číne to však nie je také zrejmé. Urobili totiž niečo, čo vás dostane.

Tím developérov z mesta Changsha, Hunan, použili zavádzajúcu reklamu, aby budúcich majiteľov domu prilákal. Pýtate sa ako? Nuž, urobili fotografie, na ktorých chceli ukázať, že kúpou bytu budú záujemcovia bývať hneď vedľa parku s jazierkom uprostred. Realita však bola úplne iná. Namiesto malebného jazera sa majitelia domov nachádzali pri „jazere“ z modrého plastového krytu, ktoré malo napodobňovať vodu. Po tomto celom incidente ostalo 200 majiteľov domov maximálne nahnevaných. Veď kto by aj po takomto zistení nebol. Predávajúci navyše postavili cez toto falošné jazero reálny most.

„Takže, mal by som stáť uprostred vody, ktorá v skutočnosti neexistuje. Nie je tu ani žiadny reálny kameň či rastliny,“ uviedol jeden z čínskych majiteľov domov. Nuž, dobrú reklamu si títo developéri neurobili.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.