Nuž, domáce zvieratá sú taktiež zvedavé tvory a niekedy ich zaujme aj inteligentná technika, ktorú využívajú ich majitelia. Istej Číňanke sa nedávno stal podobný prípad. Keď sa vrátila k svojmu iPodu, tak v ňom prekvapivo našla hromadu selfie vlastnej mačky.

Nežartujeme. Sedemmesačná mačka menom Er Niu sa trochu pohrala s iPodom. Majiteľka tohto štvornohého tvora ho nechala na chvíľu len tak ležať a mačka to využila. Príspevok s týmito fotografiami sa pochopiteľne veľmi rýchlo stal virálnym. Niečo takéto však nie je nič nové, pretože zvieratá sa už viackrát rozhodli pohrať sa s telefónami či inou modernou technikou. Jedným z posledných prípadov bola opica, ktorej sa podarilo ukradnúť chlapíkovi telefón a začala si robiť selfie, ako aj niekoľko celkom pôsobivých záberov miestnej flóry. Zvieratá zrejme nechcú v ničom zaostávať.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.