Halloween bude tento rok určite iný, ale to jeho fanúšikov určite nezastaví. Žena, ktorá sa venuje úprave domácich miláčikov, posunula túto prácu na vyššiu úroveň tým, že zo svojho psíka urobila kostlivca.

, Majiteľka zmenila svojho psíka na nepoznanie a je z neho hviezda. Všetko kvôli Halloweenu

Katrina Short, hlavná strihačka psov v Classy Canines Wiggle Rumps v Kalifornii, využila svoje schopnosti na premenu svojho pudla menom Zeus. Vystrihala ho a zafarbila srsť tak, že je z neho strašidelná kostra. Inšpirovali ju k tomu film, ktorý sledovala so svojimi deťmi. “Nedávno som pozerala so svojimi deťmi film s názvom Frankenweenie. Len čo som dostala nápad, nemohla som zaspať, kým som ho nezrealizovala. Urobila som anatomický výskum kostry štandardného pudla. Teda kosti, ktoré som na ňom znázornila, sú presne tam, kde majú byť.”

, Majiteľka zmenila svojho psíka na nepoznanie a je z neho hviezda. Všetko kvôli Halloweenu

Pri použití produktov vhodných pre domácich miláčikov trvalo Katrine niekoľko hodín, kým vytvorila požadovaný vzhľad, ale tvrdí, že Zeusovi sa to taktiež páčilo. “Absolútne miluje byť kreatívne upravený. Miluje pozornosť, ktorú dostáva a zdá sa, že je dokonca trochu smutný, keď nevyzerá špeciálne,” povedala majiteľka. Katrina sa venuje domácim miláčikom už 14 rokov a svoje návrhy často zverejňuje na Instagrame. Hovorí, že Zeusov najnovší vzhľad z neho urobil osobnosť červeného koberca a dodáva, že kvôli fotografiám ho dokonca zastavujú na ulici.

, Majiteľka zmenila svojho psíka na nepoznanie a je z neho hviezda. Všetko kvôli Halloweenu

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.