Remington Robinson je umelec, ktorý vytvára realistické miniatúrne maľby. Nerobí to však ako jeho ostatní kolegovia. Maľuje ich na krabičky z cukríkov. S maľovaním začal v júli 2017 a prvú miniatúrnu maľbu vytvoril už v novembri toho istého roku.

Zdroj: deMilked

Umelec prezradil, že krabičky samé o sebe síce neslúžia ako plátno, umiestňuje na ne však drevené doštičky, na ktoré maľuje. “Je to niečo ako maliarsky stojan, len menšie,” uviedol. Jedna maľba mu zaberie od 30 minút do 3 hodín.

Zdroj: deMilked
Zdroj: deMilked
Zdroj: deMilked

Proces tvorby opísal ako kolísavý, presne ako jeho pocity, ktoré sa snaží zapojiť do každej jednej maľby. Rád cestuje, spoznáva nové miesta a objavuje nové perspektívy. Inšpiruje ho svetlo, počasie, niekedy rád vyjde zo svojej komfortnej zóny.

Zdroj: deMilked
Zdroj: deMilked

Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho práci, prikladáme Robinsonov Instagram.

Zdroj: deMilked
Zdroj: deMilked
Zdroj: deMilked

Zdroj

Foto: deMilked

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.