Mať niečo spoločné s inými ľuďmi môže byť príjemné aj nie. Predstavte si situáciu, že poznáte ďalšie dve dievčatá, s ktorými ste naraz chodili s jedným chlapcom. Nuž, určite by sa vám to nepáčilo, no tieto ženy sa to dozvedeli a okamžite sa skontaktovali. Bekah, Aby a Morgan urobili niečo, čo by ste nečakali. 

Aj keď zistili, že ich priateľ je klamár a podvodník, tak sa navzájom nezačali nenávidieť, ale práve naopak, stali sa z nich najlepšie kamarátky. Rozhodli sa zmeniť svoj život a povedali si, že spolu budú cestovať. Našli starý autobus, prerobili si ho a cestujú tam, kam sa im zachce. Svoje cesty zdieľajú s fanúšikmi a priateľmi na sociálnych sieťach, zatiaľ čo z nich sa stalo nerozlučné trio. 

Dievčatá sú veľmi šikovné, pretože autobus si prerábali sami a trvalo im to 2 a pol mesiaca. Cestujú po krásnych miestach a veľmi radi fotografujú, čo vidieť aj na vydarených záberoch. Užívajú si každú chvíľu a ich život by im mohol závidieť takmer každý. Zároveň ukazujú ostatným ako sa vyrovnať s ťažkou situáciou. Mohli by sa nenávidieť, bojovať medzi sebou či smútiť, no namiesto toho sa stali najlepšími priateľkami a nedovolili, aby im zničil život jeden muž.

Musíme dodať, že sledovať ich cesty aj krásny vzťah je veľmi inšpiratívne a príjemné zároveň. Idú tak príkladom ďalším ľuďom a ukazujú ako sa dá žiť. 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.