Je to destinácia, ktorá láka turistov počas celého roka. Vôbec nemusíte čakať na leto, dovolenku si tam užijete aj v zimných mesiacoch a bez davov turistov. Tým si môžete byť istí. Tak čo, odoláte?

Malta fotografia
Photo by spfoia

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky na Maltu len za cenu 20€! Navyše poletíte priamo z Bratislavy. Leteckú prepravu zabezpečuje ako obvykle spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný januárový termín od 17.1. – 27.1.2019. Viac leteniek na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Zopár dôvodov, prečo ísť na Maltu:

– Pre kúzelné hlavné mesto, akým je Valletta. Je typické eleganciou rytierského mesta. Alebo si užijete možno ešte krajšiu stredovekú Mdinu. To sú miesta, ktoré neuvidíte len tak hocikde. Sú jedinečné a krásne.

– Ako sa na Maltu patrí, nebudete ukrátení ani o nekonečné tyrkysové more. Spolu s mohutnými útesmi to dotvára skvelé prostredie, ktoré si zamilujete.

Malta mdina fotografia
Foto od Shepard4711

– Ak ste ten typ, ktorý neobľubuje veľké davy turistov a nepotrebuje horúčavy, toto obdobie je vhodné. Môžete si tak v pokoji prejsť veľkú časť ostrova a obdivovať najmä krásy pod ktoré sa podpísala história.

– Z architektonického pohľadu sú tam dokonca stavby staršie než egyptské pyramídy a podpísali sa pod nich vplyvy všetkých možných štýlov Európy, Ázie či Afriky. Rovnako rôznorodá je tiež tamojšie kuchyňa.

– Na svoje si tam určite prídu potápači alebo milovníci plachetníc, ktorí môžu navštíviť školy plachtenia.

Malta fotografia
Photo by 1588877

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.