Túto dobu prežívajú ľudia rôzne. Mnohí sa nevedia zmieriť najmä s faktom, že nie je možné cestovať a táto situácia je pre nich depresívna. Pascal Campion ale svojimi ilustráciami ukazuje, že šťastie a liečba depresie spočívajú práve v tých malých okamihoch strávených s rodinou.

Tieto diela pritom nie sú grandiózne či fantastické, ukazujú skrátka bežnú realitu života rodinky. Prežívajú rovnaké radosti a starosti, ako veľmi veľa ľudí všade po svete. Chlapík sa snaží ukázať aj to, že krása života spočíva najmä v malých zázrakoch, ktoré prežívate každý deň.

Kresby sú spracované tak originálne, že si skrátka nájdu k vám cestu a zasiahnu srdcia. Ako to vyzerá už uvidíte prostredníctvom nasledujúcich obrázkov.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.