Už ste videli veľa kreatívnych a šikovných ľudí, ktorí zdieľajú svoje karanténne projekty. A dnes vám ďalších takých predstavíme. Konkrétne sa jedná o manželov, ktorí sú spolu už 30 rokov a obaja sú muži, pričom sa volajú rovnako – David a David.

Kimberly Adamsová bola tá, ktorá nedávno zdieľala najokázalejší projekt, na ktorom jej strýkovia pracujú. Kimberly je ich neter a myslí si, že je na čase, aby svet videl, akí úžasní títo dvaja chlapi v skutočnosti sú. Nik nerieši to, že ide o dvoch mužov a že netvoria klasický manželský pár, teda taký, kde je muž a žena. Tento príspevok na Twitteri si ľudia okamžite zamilovali a mal skvelú odozvu. 

„Moji strýkovia hovoria, že začnú uverejňovať oveľa viac príspevkov, no na svojom Instagrame. Veľmi sa im páčila reakcia ľudí,“ napísala Kimberly na Twitteri. Na záhrade vytvorili dvere do akejsi fantazijnej ríši a pracujú aj na iných projektoch. „Môj strýko práve vykopáva ďalší rybník, ktorý bude v tvare srdca. A pokúsim sa prinútiť svojho druhého strýka, aby zverejnil niektoré z jeho krásnych fotografií prírody,“ vyjadrila sa Kimberly. David však pracuje aj na vytvorení draka.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.