Manželstvo je obrovským krokom v živote každého človeka. Aj keď v dnešnej dobe čoraz viac manželstiev trvá veľmi krátko, tak vždy sa nájdu páry, ktoré sú spolu desaťročia. Platí to najmä pre tie staršie generácie. A jeden dlhotrvajúci manželský pár vám dnes predstavíme.

Môže sa zdať, že nájsť si spriaznenú dušu na celý život, s ktorou budete žiť a vychovávať deti je čím ďalej tým ťažšie. Nuž, bohužiaľ nie každý má to šťastie, no Carolyn a Cary si žijú takýto sen a je to naozaj neuveriteľné sledovať.

Títo dvaja ľudia nedávno oslávili svoje 50. výročia manželstva! Celé polstoročie zdieľajú spolu všetky svoje starosti i radosti. A keď myslíme starosti, tak tie boli naozaj veľké. Carolyn totiž prekonala rakovinu prsníka a Kellymu transplantovali obličku. Radosti im ale robia tri deti a štyri vnúčatá.

Po 50 rokoch sa rozhodli, že sa znovu oblečú do svadobných šiat. A aby toho nebolo málo, tak tie fotografie vyzerajú rovnako ako pred desiatkami rokov len s tým rozdielom, že sú na nich manželia starší. Tie fotografie sú naozaj krásne.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.