Keďže krčmy boli počas koronavírusu taktiež zatvorené, tak ľudia sa snažili byť vynaliezaví a nahradiť ich niečim iným. Niektorí sa rozhodli urobiť si barové posedenie doma iní sa zas rozhodli vzdať sa pitia a venovať sa novým koníčkom. S veľmi zaujímavým nápadom prišla rodina Crabovcov, ktorí si uvedomili, že v záhrade potrebujú postaviť krčmu.

A tak aj urobili. Dokončenie projektu trvalo asi tri týždne. Keď sa tento príbeh s fotografiami objavil na internete, tak sa okamžite stal virálnym. Realizátori záhradnej krčmy boli ohromení tým, akú to malo odozvu a koľkým ľuďom sa ich krčma páči. Najlepšia časť tejto malej krčmy je však jej interiér, keď ho uvidíte, tak pochopíte prečo. Stavba bola naplánovaná do najmenších detailov a je plná ručne robených predmetov.

Pozrite sa:

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.