Aj keď žijeme vo svete, ktorý sa vo veľkej miere riadi „kozmetickými pravidlami“, tak určite nie je všetko o strave, kondícii a make-upe. Niektoré veci majú oveľa väčšiu hĺbku ako ktorákoľvek z týchto záležitostí týkajúcich sa krásy. Niekedy je vo vráskach viac života a krásy ako na čistej a vyhladenej tvári.

Brenda Stearns, ktorá je hrdá mama 5 detí je tu, aby vám ukázala, že krása ženstva je oveľa viac ako len dokonalé telo a že každý je dokonalý svojím vlastným spôsobom. Táto Mexičanka sa presťahovala do USA pred rokmi a založila si tam svoju rodinku. Zaujímavé ale bolo jej zoznámenie s neskorším manželom. Došlo k nemu tak, že raz omylom zaslala sms na nesprávne číslo a tým adresátom bol Izaiáš, s ktorým sa neskôr vzali. Pár mal svoje prvé dieťa v roku 2011 a druhé už o rok neskôr. Obidve narodenia zanechali na tele Brendy jazvy. V roku 2014, 2015 a 2018 rodila zas. Po piatich deťoch tak logicky na tele ženy zostali viditeľné strie a jazvy. 

Šťastná rodinka teraz žije v Ohiu. Brenda však priznáva, že trpela aj po pôrodnou depresiou najmä po piatom pôrode, kedy sa jej telo zmenilo najviac a už sa nevrátilo do pôvodného stavu, ani sa k nemu príliš nepriblížilo. Našťastie sa potom rozhodla prijať svoje telo také, aké je. „Realita je taká, že moje telo je silné a krásne, rovnako ako to vaše,“ povedala a inšpirovala ďalšie mamy, aby aj oni pozitívne uvažovali o svojich telách. „Áno, ploché brucho je skvelé. Ale už ste niekedy uvažovali o tom, že vaše telo doslova usporiadalo svoje orgány tak, aby priniesli na svet ďalší život? Chcem, aby ste vedeli, že mali by ste byť hrdými matkami. Ste milované, silné, odvážne a také krásne!“ dodala Brenda.

Na znak toho všetkého zdieľa svoje fotografie, ktorými povzbudzuje všetky matky. Táto krásna žena tak šíri posolstvo pozitivity a hovorí, že neexistuje nič také ako ideálna krása. Už má aj svoju fanúšikovsku základňu na Instagrame, kde jej stále pribúda množstvo priaznivcov.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.