Alya Chaglar z Turecka je veľmi talentovaná umelkyňa a zároveň matka, ktorá sa stala na Instagrame slávnou, a to vďaka kreatívnym fotografiám svojej rozkošnej dcérky Stefani. Alya totiž miluje tráviť čas so svojou dcérou a tiež pracovať spoločne na tvorbe kreatívnych šiat pre dievčatko.

Najnovšie urobili sériu fotografií so šatami, ktoré mali oblečené celebrity na červených kobercoch. „Jedného dňa som narazila na fotografiu Rihanny v modrých šatách a rozhodla som sa vytvoriť rovnaké šaty pre moju dcéru. Keď som následne fotografiu uverejnila, stala sa veľmi populárnou na sociálnych sieťach. Preto som sa rozhodla v tejto práci pokračovať.“ Na tvorbu šiat využívajú iba plastové, papierové či cínové fólie a iné materiály, ktoré nájdu doma.

Stefani má 5 rokov a hovorí, že miluje všetky celebrity, ktoré doposiaľ napodobnili a nemôže si vybrať favoritku. Rozpráva už tromi jazykmi – rusky, anglicky a turecky. A ako sa sama vyjadrila, v budúcnosti sa chce stať módnou návrhárkou. Nuž, štart ma sľubný, čo poviete?

Rita Ora:

Foto od boredpanda

Meghan Markle:

Foto od boredpanda

Vanessa Hudgens:

Foto od boredpanda

Rihanna:

Foto od boredpanda

Lady Gaga:

Foto od boredpanda

Nicki Minaj:

Foto od boredpanda

Edda Gimnes:

Foto od boredpanda

Cardi B:

Foto od boredpanda

Jennifer Lopez:

Foto od boredpanda

Naomi Watts:

Foto od boredpanda

Julia Roberts:

Foto od boredpanda

Zendaya:

Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.