Takmer každý rodič pozná aké vedia byť deti vyberavé čo sa týka jedla. Chuť je niekedy až druhoradá, pretože veľakrát je najväčšia výzva to, aby dieťa vôbec dané jedlo ochutnalo. Tam už hrá „prvé husle“ výzor daného pokrmu. Preto niektorí rodičia vyzývajú, aby sa tí ostatní pokúsili vymyslieť pre svoje dieťa jedlo, ktoré je pekné aj na pohľad. Jedným z týchto rodičov je mama troch dievčat z japonského Tokia. Táto žena vytvára na pohľad neuveriteľne rozkošné pokrmy, ktoré sú aj chutné.

Táto mama vychováva tri dievčatá – vo veku 11, 7 a 9 rokov, ktoré majú to šťastie, že môžu jesť pestré jedlá inšpirované kreslenými postavičkami takmer každý deň. Talentovaná matka, ktorá nemá žiadne „kuchárske vzdelanie“, je aj napriek tomu majsterka v tom, čo robí. Táto tvorba sa nazýva kyaraben – je to japonský štýl jedla s obedovým boxom, ktoré je pripravené tak, aby vyzeralo ako rôzne postavy z popkultúry, vrátane rastlín či zvierat. Vytváranie postavičiek nie je ľahké, no Etoni to robí tak dobre, že jej jedlo musíte milovať.

Kolegyňa tejto ženy jej povedala, aby svoje jedlá zdieľala na Instagrame a ona počúvla. Odvtedy má už viac ako 100 000 sledovateľov, čo je naozaj obrovské množstvo fanúšikov. Jej úspech tu však nekončí. Žena tiež vydala kuchársku knihu, v ktorej sú uvedené jej úžasné kuchynské výtvory, ktoré pomáhajú ostatným rodičom servírovať deťom takéto krásne jedlo.

 

 

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.