Zrejme všetci ste videli rôzne rozkošné videá medveďov, ale bolo by úplne desivé stretnúť sa s jedným v skutočnom živote. Alebo nie? Aj keď tieto bytosti zriedkakedy útočia na človeka, sú dosť silné na to, aby si urobili z kohokoľvek jedlo, tak prečo to riskovať? Avšak, nedávno obehlo internet video, kde vidieť čierneho medveďa s turistami a to, čo sa pri strete dialo, vás jednoducho dostane.

Skupina turistiek v Mexiku sa nedávno stretla tvárou v tvár so zvedavým medveďom čiernym. Partia žien sa práve prechádzala po parku Chipinque v San Pedro Garza García v Mexiku. Keď tak išli po chodníku, priblížil sa k ním zvedavý medveď. Tie to ani veľmi netrápilo a zviera sa dokonca postavilo na zadné za jednu z turistiek. Hlavou sa medveď dotýkal jej hlavy a zdalo sa akoby sa mu zapáčili vlasy ženy. Zrejme by ste čakali akúkoľvek reakciu, ale to, čo urobila turistka, určite nie. Zatiaľ čo bol medveď na zadných, urobila si s ním selfie.

Vláda Nuevo Leon vydala správu o tom, ako postupovať v prítomnosti čierneho medveďa, kde sa píše: „Zostaňte v pokoji, nikdy sa nestavajte medzi dieťaťa a jeho matku, nekŕmte ich, buďte opatrní a vyhýbajte sa fotografovaniu s nimi.“ Nuž, žena konala tak ako konala, no našťastie tento incident dopadol dobre a nikomu sa nič nestalo.
Videá si môžete pozrieť na TOMTO ODKAZE a TU.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.