Beyoncé je už teraz žijúcou legendou. Speváčka s jedným z najkrajších hlasov, aké svet pozná. Má za sebou mnoho úspechov a zároveň mnoho úspechov pred sebou. Ak ste jej fanúšikmi, nasledujúce fakty by ste si mali prečítať, pretože je dosť možné, že ste o nich ešte nepočuli.

beyoncé fotografia
Foto od Luiz Fernando Reis MMF

Fakt č. 1: Jej obrovský spevácky potenciál objavil učiteľ spevu a to naozaj zaujímavým spôsobom. Ešte vtedy malé dievča, za neho dospievalo pieseň a dokonale vytiahla aj vysoké tóny.

Fakt č. 2: Čo sa týka módy, tak jej ikonou je topmodelka Kate Moss.

Fakt č. 3: Beyoncé sa spolu s jej manželom Jay -Z podarila veľká vec. V roku 2010 ich zapísali do Guinessovej knihy rekordov ako najlepšie zarábajúcu dvojicu. Ak chcete vedieť, aké číslo to bolo, tak zarobili neuveriteľných 122 miliónov dolárov.

Fakt č. 4: V rovnakom roku ju vyhlásili aj za najkrajšiu ženu na svete.

Fakt č. 5: Zdá sa, že rok 2010 bol jedným z jej najvydarenejších, ak nie najvydarenejší. Na Grammy vyhrala až 6 sošiek a týmto prepísala históriu súťaže.

Fakt č. 6: Mágia v číslach. Speváčka sa narodila 4. septembra, vydala 4. apríla, jej matka sa narodila 4. januára a Jay-Z oslavuje narodeniny 4. decembra.

Fakt č. 7: Jej korene sú veľmi zaujímavé. Siahajú totiž do Afriky, Írska, Francúzska a dokonca niečo podedila aj po amerických domorodcoch.

Fakt č. 8: Jej otec Mathew si prezeral videá takých umelcov ako – Michael a Janet Jackson, Whitney Houston, Tina Turner i Madonnu. Povzbudzoval Beyoncé k tomu, aby si ich študovala tak, ako to robia napr. futbalové tímy.

Fakt č. 9: Beyoncé vždy fascinovalo umenie. Začala maľovať vo svojich 17 rokoch. Tvrdila, že ju inšpiroval Van Gogh a kopírovala jeho štýl.

Fakt č. 10: Táto hviezda uviedla, že keď po prvýkrát navštívila Sixtínsku kaplnku a videla dielo Michelangela, tak to bolo pre ňu jeden z najväčších zážitkov v živote.

Fakt č. 11: Keď je Beyoncé na turné, natáča svoje vystúpenia a pozerá si ich pred spaním. Kritizuje sama seba, svojich tanečníkov a tiež kameramanov. Na ďalšie ráno povie každému svoje pripomienky.

Fakt č. 12: Beyoncé je najviac nominovanou ženou na Grammy v celej histórii. Je tiež prvou ženou, ktorej sa podarilo vyhrať 6 cien počas jednej noci.

Fakt č. 13: Jay Z a Beyoncé netvorili ihneď pár. Rok sa rozprávali len po telefóne, až kým sa Jay-Z odhodlal zavolať ju na rande.

Fakt č. 14: Jej obľúbeným jedlom je pizza.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.