Legendárny tanec Moonwalk si M.J požičal od pouličných tanečníkov, ktorých videl pred hotelom

1

Čierna stuha na jeho ramene mala upozorňovať na deti v núdzi po celom svete

2

Zombie kostými boli vyrobené z vecí, ktoré darovala Armáda Spásy

4

Takto robil Michael Jackson slávny pohyb v “ Smooth Criminal“

Pôvodne sa song Thriller mal volať Starlight

3

V deň keď MJ zomrel služby ako Twitter, Wikipedia , AOL instant messenger mali výpadok presne o 3:15. Zrejme nezvládli nápor

5

Spal v kyslíkovom stane aby žil dlhšie ale aj z kozmetických príčin

6

Macauley Culkin, hviezda legendárneho filmu Sám Doma je krstným otcom dvoch detí Michaela Jacksona

 

Ak by ste mali chuť dozvedieť sa o čosi viac z jeho osobného života tak si určite prečítajte túto autobiografiu — Do obchodu

7

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

6 KOMENTÁRE

  1. Spával v kyslíkovom stane ???? chodte do čerta aj s týmito hovadinami ked sa už mám takto vyjadriť!!! pretože toto nieje Zaujímavosť ale VÝMYSEL !!!! Aspoň si zistite pravdivé informácie a nečerpajte s z vecí ktoré sa nedajú ani potvrdiť !!!

  2. Výmysel o kyslíkovom stane vznikol, keď ho daroval do centra popálenín. Skúsil si do neho ľahnúť, paparazzi ho odfotili a výmysel je na svete. Overte si informácie, je to napísane v jeho autobiografií Moonwalk.

  3. On nespal v kyslíkovém stanu / komoře / boxu… Je to výmysl. Když nechal postavit popaleninove centrum “ ze srandy“ si lehnul do jednoho přístroje… A tak vznikla tahle blbost..

  4. Počujete vážne trpel pedofíliu pretože ja som z novej generácie mám 14 rokov zbožňujem ho a nechcem aby o ňom písali blbosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.