Michael Kutsche je uznávaný nemecký umelec, ktorý získal za svoju prácu už niekoľko ocenení. Zameriava sa najmä na dizajn postáv a konceptuálne umenie. Aktuálne sa venuje najmä návrhom postáv zo slávnych filmových adaptácií.

V jeho tvorbe nájdete postavy z Levieho kráľa, Alici v krajine zázrakov, Knihy džunglí či napríklad Thora. Samozrejme to je len niekoľko príkladov, pretože sa venuje mnohým ďalším projektom. Spolupracuje s tými najlepšími, a to Disney Studios, Dreamworks, Marvel Studios, ale aj Warner Bros a ďalšími.

Michael často pracuje s digitálnymi nástrojmi spôsobom, ktorý dáva pocit maliarskeho tradičného rukopisu a vyzerá mimoriadne realisticky. So svojou tvorbou sa delí s celým svetom aj prostredníctvom internetu, a to na Instagrame, webovej stránke či prostredníctvom blogu. Ľudia za jeho dielami osobne prichádzajú samozrejme na rôzne výstavy.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.