Oblečenie odráža to, aká sme osobnosť a tak je to správne. V zásade všetci máme svoj štýl a preferencie. A niekedy príde deň, kedy sa rozhodnete byť originálni, čo v dnešnom svete plnom možností nie je až také ťažké dosiahnuť. Vortex Hoodie je značka, ktorá ponúka jedinečné mikiny s očným klamom.

Mikina, na ktorej je znázornená nekonečná prázdnota z jednej aj druhej strany uchvátila ľudí. Prvýkrát sa objavila v Japonsku, no neskôr sa rozšírila aj do západného sveta. Očná ilúzia, ktorá sa na tomto kuse oblečenia nachádza, je skrátka neprehliadnuteľná. Ak máte radi netradičné veci a radi pútate pozornosť, tak táto mikina je pre vás ako stvorená, pretože vyzerá naozaj jedinečne. Podobných dizajnov je však viac, čo napokon vidíte na samotných fotografiách.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.