Milujete módu? Luxusné Miláno si môžete pozrieť už za pár EUR.  Do talianského hlavného mesta módy sa teraz dostanete už za neuveriteľných 12 EUR vďaka leteckej spoločnosti Ryanair. Avšak za skvelú cenu sa musíte „zmieriť“ s tým, že letieť budete z poľských Katovíc.  Priletíte na letisko Malpensa .

Milan fotografia

Termín: V tejto cene je dostupný termín 28 – 31. Januára, ktorý sa dokonale hodí na „trip“ s kamošmi alebo partnerom.  Zobraziť ponuku.

Prečo navštíviť Miláno? Zopár zaujímavostí:

  • Je to mesto s najvyšším počtom výškových budov v celkom Taliansku
  • V Milánskej katedrále korunovali  Napoleóna v roku 1805
  • Teatro alla Scala je najvačšia opera v celej Európe.
  • Milánska katedrála je 5 najväčšia v Európe.
  • Medzi 7-9 večer dostanete k vášmu drinku (koktail alebo víno) občerstvenie zdarma.

Viac tipov pre cestovanie do Milána.

Zaujíma vás, čo by ste mali v Miláne ochutnať, vidieť aké možnosti zakúpenia leteniek, či ubytovania ešte existujú? Pozrite si nášho sprievodcu s ktorým sa určite v Miláne nestratíte.

Foto: Pixabay

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.