Tak takáto ponuka sa neodmieta! Miláno je mesto, ktoré si ihneď zamilujete a je dostupnejšie než kedykoľvek predtým! Ak si chcete letenky zaobstarať, dlho neváhajte.

milano fotografia
Photo by IgorSaveliev

Práve teraz si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Katovíc do Milána len za cenu neuveriteľných 9€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 24.11. – 28.11.2018. Viac leteniek na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo toto mesto?

– Pretože je to jedno z najkrajších miest na svete. Pri jeho návšteve nebude vedieť, kam sa skôr podiať, pretože má skutočne obrovské množstvo nádherných pamiatok.

– Na svoje si tam príde každý. Či už ste labužníkmi, módnymi maniakmi alebo milujete historické pamiatky. Nájdete tam z každého rožku množstvo.

milano fotografia
Photo by dimitrisvetsikas1969

– Ak už tam zamierite, ikonickú gotickú pamiatku Milána – katedrálu Il Duomo di Milano obísť nemôžete. A uvidíte prečo. Niekomu pripomína cukrový hrad, inému rozprávkový palác.

– Medzi ďalšie pamiatky, ktoré by ste mali vidieť sú tiež Sforzovský hrad tróniaci na Piazza Sforzesco, ktorý pochádza už zo 14.storočia a Baziliku Sv. Lorenza pýšiacu sa starovekou knižnicou. Ak sa vám zažiada aj nejaká galéria, tak medzi najkrajšie patrí Vittorio Emanuele II.

milano fotografia
Photo by dimitrisvetsikas1969

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov pred návštevou Milána:

Ak plánujete dovolenku v Miláne alebo v jeho okolí, rozhodne si prečítajte nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete tam užitočné tipy a rady, ako sa najlepšie ubytovať, čo v Miláne vidieť, čo ochutnať alebo akú dopravu využiť. Toto a ešte viac sa dočítate na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.